Eesti Tulevikuerakonna Esinduskogu

Peeter Liinsoo

Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine piirkonna esindaja

peeter.liinsoo@tulevikuerakond.ee

Raivo Salumäe

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita Piirkonna esindaja

raivo.salumae@tulevikuerakond.ee

Tõnu Ploompuu

Tallinna Nõmme ja Mustamäe piirkonna esindaja

tonu.ploompuu@tulevikuerakond.ee

Val Rajasaar

Harjumaa ja Raplamaa esindaja

val.rajasaar@tulevikuerakond.ee

Jüri Lember

Hiiumaa, Saaremaa ja Läänemaa piirkonna esindaja

juri.lember@tulevikuerakond.ee

Rein Kotšin

Lääne-Virumaa piirkonna esindaja

rein.kotsin@tulevikuerakond.ee

Kaja Toikka

Ida-Virumaa piirkonna esindaja

kaja.toikka@tulevikuerakond.ee

Veiko Viigipuu

Järvamaa ja Viljandimaa piirkonna esindaja

veiko.viigipuu@tulevikuerakond.ee

Agu Rillo

Jõgevamaa ja Tartumaa piirkonna esindaja

agu.rillo@tulevikuerakond.ee

Heiki Lill

Tartu linna piirkonna esindaja

heiki.lill@tulevikuerakond.ee

Oliver Šults

Võrumaa, Valgamaa ja Põlvamaa piirkonna esindaja

oliver.sults@tulevikuerakond.ee

Toomas Härm

Pärnumaa piirkonna esindaja

toomas.harm@tulevikuerakond.ee