Lauri Tõnspoeg

Eesti Tulevikuerakonna president

lauri.tonspoeg@tulevikuerakond.ee

Eesti Tulevikuerakonna president

Eesti Tulevikuerakonna juhatus

Eesti Tulevikuerakonna Esinduskogu

Lauri Tõnspoeg

Eesti Tulevikuerakonna president

lauri.tonspoeg@tulevikuerakond.ee

 

Camilla Kastein

Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine piirkonna esindaja

camilla.kastein@tulevikuerakond.ee

Raivo Salumäe

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita Piirkonna esindaja

raivo.salumae@tulevikuerakond.ee

Lauri Klein

Tallinna Mustamäe ja Nõmme piirkonna esindaja

lauri.klein@tulevikuerakond.ee

Artur Talvik

Harjumaa ja Raplamaa esindaja

artur.talvik@tulevikuerakond.ee

Jüri Lember

Hiiumaa, Saaremaa ja Läänemaa esindaja

juri.lember@tulevikuerakond.ee

Karin Reinberg-Šestakov

Lääne-Virumaa piirkonna esindaja

karin.reinberg@tulevikuerakond.ee

Avar Pentel

Ida-Virumaa piirkonna esindaja

avar.pentel@tulevikuerakond.ee

Veiko Viigipuu

Järvamaa ja Viljandimaa piirkonna esindaja

veiko.viigipuu@tulevikuerakond.ee

Agu Rillo

Jõgevamaa ja Tartumaa piirkonna esindaja

agu.rillo@tulevikuerakond.ee

Märt Läänemets

Tartu linna piirkonna esindaja

mart.laanemets@tulevikuerakond.ee

Oliver Šults

Võrumaa, Valgamaa ja Põlvamaa piirkonna esindaja

oliver.sults@tulevikuerakond.ee